- Ref No: 48763CTB300170EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Thursday, 14 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 48763CTB300170EC |
Measurements perfectly matched
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 1.70 mm |
| Width | 1.70 mm |
| Depth | 1.10 mm |
| Avg. weight | 0.030 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |