- Ref No: 99376GSC100290EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 99376GSC100290EC |
Measurements perfectly matched
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 2.90 mm |
| Width | 2.90 mm |
| Depth | 1.89 mm |
| Avg. weight | 0.125 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |