- Ref No: 94058GSB400200CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
- Shipping : United States
- Delivery
- Estimated within 3-5 working days
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 94058GSB400200CQ |
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 2.00 mm |
| Width | 2.00 mm |
| Depth | 1.30 mm |
| Avg. weight | 0.048 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |