- Ref No: 78707BSC500125EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Thursday, 14 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 78707BSC500125EC |
| Identification | Natural gemstone |
| Variety | Sapphire |
| Quality | Premium |
| Number of Stones | 100 pce |
| Length | 1.25 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Depth | 0.81 mm |
| Avg. weight | 0.010 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |