- Ref No: 71439BSC300130CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Wednesday, 13 May 2026
- Shipping : United States
- Free - FREE express international delivery
- Delivery
- Estimated within 3-5 working days
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 71439BSC300130CQ |
| Identification | Natural gemstone |
| Variety | Sapphire |
| Quality | Standard |
| Number of Stones | 100 pce |
| Length | 1.30 mm |
| Width | 1.30 mm |
| Depth | 0.84 mm |
| Avg. weight | 0.011 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |