- Ref No: 80923SPC300210EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Thursday, 14 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 80923SPC300210EC |
Measurements perfectly matched
| Number of Stones | 60 pce |
| Length | 2.10 mm |
| Width | 2.10 mm |
| Depth | 1.34 mm |
| Avg. weight | 0.045 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |