- Ref No: 89657BSC100120CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 89657BSC100120CQ |
| Number of Stones | 100 pce |
| Length | 1.20 mm |
| Width | 1.20 mm |
| Depth | 0.78 mm |
| Avg. weight | 0.010 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |