- Ref No: 96597BSC300220CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Wednesday, 13 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 96597BSC300220CQ |
| Number of Stones | 60 pce |
| Length | 2.20 mm |
| Width | 2.20 mm |
| Depth | 1.43 mm |
| Avg. weight | 0.056 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |