- Ref No: 132353BSC400110CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Thursday, 14 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 132353BSC400110CQ |
| Number of Stones | 100 pce |
| Length | 1.10 mm |
| Width | 1.10 mm |
| Depth | 0.71 mm |
| Avg. weight | 0.007 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |