- Ref No: 117253GSB200150EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 117253GSB200150EC |
| Number of Stones | 60 pce |
| Length | 1.50 mm |
| Width | 1.50 mm |
| Depth | 0.97 mm |
| Avg. weight | 0.020 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |