- Ref No: 100343GSC100280CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 100343GSC100280CQ |
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 2.80 mm |
| Width | 2.80 mm |
| Depth | 1.82 mm |
| Avg. weight | 0.111 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |