- Ref No: 99357GSC100260EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 99357GSC100260EC |
Measurements perfectly matched
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 2.60 mm |
| Width | 2.60 mm |
| Depth | 1.69 mm |
| Avg. weight | 0.091 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |