- Ref No: 96316BKB100300EC In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 96316BKB100300EC |
| Number of Stones | 25 pce |
| Length | 3.00 mm |
| Width | 3.00 mm |
| Depth | 1.95 mm |
| Avg. weight | 0.170 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |