- Ref No: 125327BSB300250CQ In stock
- Order now and we will dispatch it on
- Friday, 15 May 2026
Vital data 100% natural gemstones
| Product ID | 125327BSB300250CQ |
| Number of Stones | 36 pce |
| Length | 2.50 mm |
| Width | 2.50 mm |
| Depth | 1.62 mm |
| Avg. weight | 0.095 cts |
| Max. tolerance | +0.03 mm |